ELAV korraldab igakuiselt veebikoosolekud, kus võrgustiku haiglate esindajatega arutatakse käimasolevate uuringute edenemist ja võimalikke tõrkeid, planeeritavaid uuringuid, koolituste pakkumisi uurijatele, kavandatakse üritusi Eestis. Siiani on ELAV korraldanud kord aastas uurijate koosoleku ja kutsunud sinna külalisi c4c projektist, lastevanemate organisatsioonidest, Ravimitootjate Liidust.

Osaledes koosolekutel väljaspool Eestit oleme kuulnud mitmeid säravaid lektoreid ja tekkis mõte kutsuda neid esinema meie uurijatele. Info laiemaks levimiseks lasteuuringutest peaksime avardama kuulajate ringi. Nii kooruski viimasel koosolekul mõte kutsuda välislektorid hoopis Eesti Lastearstide Seltsi koosolekutele esinema. C4c üldkogul Newcastles 2023 aasta juunis oli hea võimalus potentsiaalsete lektoritega kohtumiseks ja kokkulepete sõlmimiseks. Praeguseks on nõusoleku andnud ettekandeks Maria Cavaller (Koostööst lapsevanemate ja avalikkusega) Hispaaniast,  Sauli Palmu (Lasteuuringute korraldusest ja suhtlemisest lapsevanematega) Soomest, Stavros Koulizakos (Detsentraliseeritud uuringute kogemusest) Rootsist.    

Loodame, et peatselt kuuleme haaravaid ettekandeid huvitavatelt oma ala spetsialistidelt lasteuuringute vallas. Ja kasvatame uurijatele järelkasvu, kui suudame noori arste uuringutes osalema innustada.