Tegelased 5

Tulekul sündmused

Viimased uudised

ELAV´i  hetkeseisu ülevaade  

27.mail 2022 toimus Paides, Ajakeskuses WITTENSTEIN Eesti Lasteuuringute Võrgustiku laiendatud kohtumine koos tulevaste uurijatega Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastehaiglast( TÜK), Tallinna Lastehaiglast (THL) ning Ida-Tallinna Keskhaiglast( ITK). Seekord oli uurijatel võimalus osaleda nii silmast silma kui ka veebis.

Loe rohkem.

C4C lasteuuringud

 C4C korraldab kolme lasteuuringut Euroopas: cASPerCF, TREOCAPA ja KD-CAAP. Eesti keskused osalevad TREOCAPA-s ja KD-CAAP-s. 2021 aasta on olnud uuringute ettevalmistamise ja dokumentatsiooniga tegelemise aasta. Mõned patsiendid on uuringutesse juba ka värvatud.

Loe rohkem.


23.-26.
 gestatsiooninädalal sündinud patsientide kaasamine TREOCAPA uuringusse.   

TREOCAPA uuringus lõppes II faas, mille jooksul selgitati välja uuringu noorema vanusegrupi (23-26 gestatsiooninädalal sündinute) jaoks sobiv paratsetamooli annus. Sponsor korraldab III faasi uurinut läbiviivatele keskustele (Eestis: Tartu Ülikooli Kliinikum, Tallinna Lastehaigla ja Ida-Tallinna Keskhaigla) koolituse ja seejärel saame ka meie kaasata uuringusse nooremaid patsiente. Tänase seisuga on Eestis kaasatud uuringusse 1 patsient vanuses 27-28 gestatsiooninädalat Ida-Tallinna Keskhaiglas.

 
EST